Giyim sektöründe en çok faaliyet gösteren firmaların ürün çeşitliliklerini geliştirmedeki en önemli etken sahip oldukları koleksiyondur. Firmalar genellikle her moda dönemi için koleksiyonlarını oluşturarak müşterilerinin beğenilerini sunarlar.  Modanın en iddialı isimlerinden olarak Body Form olarak biz de her moda döneminde koleksiyonumuzu yeniliyoruz.

Bayanların herhangi bir giyim ürünü alırken en çok dikkat ettikleri konu yeni sezon ürünlerdir. Kadın giyim yeni sezon ürünleri bulundukları dönemin trend eğilimlerine göre belirlenen renk ve desenlerden oluşmaktadır. Moda tasarımcıları tarafından tasarlanan yeni sezon kadın giyim ürünlerimizi her moda dönemi için yeniliyoruz.

Kadın giyim sektörünün dönemine göre en rağbet ettiği renk, kumaş, desen ve model çeşitlerini yakından takip ederek kadın giyim yeni sezon ürünlerimizi en uygun fiyata en yüksek kaliteyle müşterilerimizle buluşturuyoruz. Uzman tasarım ekibimiz ile hem yaz koleksiyonu kadın giyim alanında hem de kış koleksiyonu kadın giyim alanında en trend ürünleri portföyümüze ekliyoruz.

Yaz Koleksiyonu Ürünleri

Her sezon başında olduğu gibi yaz mevsiminde de kadın giyim ürünlerinde çok geniş bir tasarım ve renk seçenekleri sunulur. Body Form olarak her ürün gamında onlarca modeli birbirinden güzel renk ve tasarımlara sahip halde müşterilerimize sunuyoruz.

Yaz koleksiyonu kadın ürünlerinde en çok tercih edilen kumaşların başında şifon gelmektedir. İpek iplikle dokunmuş ve çok ince bir yapıya sahip olan şifon kumaşlarla yapılan hemen hemen bütün ürünler yazlık kullanıma oldukça uygundur.Erkeklerden çok kadın giyim ürünlerinde kullanılan şifonlar farklı renk ve tasarımlarla her zevke ve tarza hitap edebilecek yapıdadır. Eğer yazlarında şık bir görünüme sahip olmak istiyorsanız yaz koleksiyonu ürünlerimizden şifon elbiseler tam size göre diyebiliriz. Body Form farkıyla yüzlerce şifon elbise modellerini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. 

Eğer neşeli ve hareketli bir karaktere sahipseniz ve kişiliğinizi kıyafetinizle yansıtmak isterseniz tercihiniz kuşaklı desenli elbiseler olabilir. Özellikle ipek ve pamuklu kumaşlardan üretilen kuşaklı elbise modellerimiz yaz aylarında neşenize neşe, güzelliğinize güzellik katacak güçtedir. Tek parça kıyafetler arasında en çok tercih edilen modeller arasında olan kuşaklı elbise modelleri yaz koleksiyonu için olmazsa olmazlardan bir tanesidir.

Yaz günlerinde resmi gezilerde ya da iş görüşmelerinde oluyorsanız en çok tercih edeceğiniz giyim kategorisi takımlar olabilir. Kadın giyim ürünleri arasında kadınları resmi günlük işlerinden şık gösteren ürünler arasında olan takımlar iş hayatı yoğun geçen kadınlar için en uygun koleksiyon parçalarıdır. Çünkü takımla sayesinde kadınlar ayrı ayrı giyim üst ve alt giyim için parçalar aramak zorunda kalmazlar. Kendi başlarına çok iyi birer kombin oluşturabilecek yazlık bayan takımları da sitemiz üzerinden güvenle sipariş verebilirsiniz.

Yaz aylarında diğer bluz çeşitlerine oranla daha az tercih edilen bir koleksiyon ürünü de dantelli elbiselerdir. Dantelli elbiseler giyim olarak büyük bir rahatlık verse de giyim anında diğer ürünlere oranla biraz kullanım dikkati gerektirir.

Dantelli yazlık elbiselerin herhangi bir yerinde meydana gelebilecek yırtık ya da leke gibi olumsuz durumların telafisi diğer yazlık ürünlere göre daha zor giderilmektedir. Eğer giydiğiniz ürüne bakım olarak çok dikkatli davranırsanız dantelli elbiseler sizin için herhangi bir sorun teşkil etmezler. Siz zaten onlara gereken dikkati veriyorsunuz diyebiliriz.

Son yıllarda firmaların koleksiyonlarında çok görülmeye başlayan volanlı elbiseler değişik kesim tarzıyla sıra dışı görünmek isteyen kadınlar için iyi bir tercihtir. Farklı renk ve desene sahip kumaşlardan üretilen volanlı elbiseler de kadınları kombin uydurma zahmetinden kurtaran ürünler arasındadır. Böyle olması sebebiyle firmaların hem yaz koleksiyonlarında hem de kış koleksiyonlarında volanlı elbiseler geçmişe oranla daha fazla yer almaktadır.

Kış Koleksiyonu Ürünleri

Bilindiği üzere kış aylarında genel olarak koyu renkli kıyafetler tercih edilir. Böyle bir yaklaşımın biraz da havanın durumuyla ilgili olduğu söylenebilir. Giyim firmaları kış koleksiyonu ürünlerinde hem tasarıma hem de kullanıma önem vermeleri gerekmektedir. Hem şık hem de sıcak tutan ürünlerin yer aldığı bir kış koleksiyonu hem markanın bilinirliğini hem de müşteri memnuniyetini artırır. Soğuk kış günlerinde hem şık hem de üşümemek isteyen bayanlar için hazırladığımız kış koleksiyonunu her yıl büyük bir titizlikle yeniliyoruz.

Yaz koleksiyon ürünlerinde serin tuttukları için genellikle ipek, saten ve dantelli kumaşlar kullanılırken soğuk günlerde ise sıcak tutması için pamuk, deri ve kaşmirden yapılmış ürünler tercih edilmektedir. Bu bağlamda yaz ve kış koleksiyonları birbirlerinden farklılık gösterebilir. Ancak bu durumun tersi olduğu koleksiyonla da olabilir.

Kış koleksiyonunda en çok tercih edilen kumaş türlerinden bir tanesi deridir. Gerek suni gerekse gerçek tercih olsun sıcak tutma özelliklerinden dolayı deri kış koleksiyonları için vazgeçilmez bir madde diyebiliriz. Gelişmiş ve üstün üretim teknikleri ve makineleri ile deri maddesi günümüzde sıradan bir kumaş ile yapılabilecek hemen hemen her türlü giyside kullanılmaktadır. Özellikle deri mont ve kaban üretiminde en çok kullanılan deri son yıllarda pantolon ve etek modellerinde de karşımıza çıkmaktadır. Deriyi diğer kumaş türleriyle de harmanlayarak gömlek ve elbise de üretilmektedir. 

Kış koleksiyon ürünlerinin üretiminde kullanılan bir diğer malzeme de kaşmirdir. Kaşmir yapıları gereği ağır ama dayanıklı bir malzemedir. Dolayısıyla bu malzemeden yapılan koleksiyon ürünleri de ağır ve dayanıklıdır. Kaşmir ürünler de sezonluk değişimler özellikle ürünlerin tasarım ve kesim yönlerinde yapılır. Eğer modanın kış koleksiyon kısmıyla çok fazla ilgilenmiyorsanız tercihiniz kaşmir ürünlerden yana olabilir. Çünkü daha önceden de belirttiğimiz gibi kaşmir dayanıklı bir malzemedir ve öyle bir iki sezonda eskiyecek bir malzeme değildir. Kaşmir bir ürün alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta o giysinin kesim ve modeline içinizin tamamen sinmiş olması ve onu senelerce giyebileceğinizi göze almanız gerekir.

Kış koleksiyonları arasında en çok aranan modellerden bir tanesi de ekoseli modellerdir. Ekoseli bir etek, mont, kaban, ceket ya da pantolon sizi kışın ve en farklı gösterebilecek ürünlerin başında gelmektedir.

Kış aylarında tercih edilebilecek bir diğer koleksiyon ürünü de kruvaze elbiselerdir. Kapalı kış günlerinde hem şık hem de sıra dışı görünmek isteyen kadınların seçebilecekleri ürünlerimizden bir tanesi de kruvaze elbiselerdir. Bu elbise türleri özellikle ekoseli kumaşlarla tasarlanıp üretildiğinde reddedilemez bir şıklık sunar. Ancak tek renkli kruvaze elbiseler de tercih ve beğeniye göre tasarlanabilir. Kruvaze elbiseler hem diz altı hem de diz üstü seçeneklere sahiptir. Zevkinize göre size en uygun kesim kruvaze elbiseyi seçebilirsiniz. 

Triko elbiseler kış koleksiyonu için uygun seçeneklerden bir tanesidir. Özellikle de çok olmayan ancak serin denilebilecek günlerde tercih edebileceğiniz triko elbiseleri de Body Form farkıyla sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Body Form moda tasarımcıları tarafından büyük bir titizlikle tasarlanan triko elbiseler sizi hem şık gösterecek hem de üşütmeyecektir. 

Uzun elbise modelleri özellikle soğuk havalarda düzenlenecek olan özel günlerde tercih edilebilecek bir üründür. Serin bir havada dışarıda organize edilecek olan bir davette ya da kutlamada tercihiniz uzun bir elbiseden yana olabilir. Eğer bu elbisenin kumaşı kaşmir, deri ya da triko ise üşüme riskiniz azalır. Toplu ortamda en şık siz olurken en az üşüyen de siz olabilirsiniz. 

Body Form’u Tercih Edenlerin Sebepleri

Yaz ve kış koleksiyonlarında yer alan ürünleri kısa kısa anlattıktan sonra neden bu ürünleri alırken Body Form’u tercih etmelisiniz konusunu da açıklayalım:

Her şeyden önce Body Form olarak biz müşterilerimize sadece kar edebileceğimiz bir kitle olarak bakmayız. Müşteri , ürün, kar oranı, satış gibi ticaretin değişmezlerin arasında ilk tercihimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyeti mutluluğudur.

Tek amacımız müşterilerimize en kaliteli bayan giyim ürünlerini en fiyatla müşterilerimize sunmaktır. Uzun yıllar sektörde yaşadığımız her şey bize tecrübe olarak dönmüştür ki biz bu tecrübemizi müşterilerimizin memnuniyeti için kullanıyoruz.

Ürünlerin tasarlama aşamasında ekip üyeleri büyük bir titizlik ve özveriyle çalışırlar. Ekibin bir kısmı piyasa araştırması ve değerlendirmesi yaparken diğer bir kısmı da ürünlerin tasarımı için yoğun bir şekilde çalışıyorlar. 

Body Form üzerinden alışveriş yapsanız da yapmasanız da aklınızdaki her türlü soruyu destek ekibimizle yanıtlamaya hazırız. Destek ekibimiz satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da başta iade ve değişim işlemleri olmak üzere birçok alanda müşterilerine destek sunar. 

Body Form tamamen kendi bünyesindeki ürünlere sahip olduğu için üçüncü bir şahıs ya da firmaya komisyon olmaz. Yani ürünün sitemiz üzerinden alınması demek diğer pazaryeri sitelerine göre çok daha ucuza alınması demek oluyor. Firmamızdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ürünlerimizin sonuna kadar arkasındayız. Mutlu alışverişler dileriz.

WhatsApp Listemize Kayıt Olun
WhatsApp Grubumuza Katılıp Yeni Gelen Ürünlerden Haberdar Olmak İçin Telefon Numaranızı Giriniz
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?