+

Parakende satışımız yoktur

+

Sayfanın üst kısmındaki arama butonuna aradığınız ürünün adını veya kodunu yazabilir veya üst taraftaki menüden aradığınız ürün grubuna ulaşabilirsiniz. 

+

Böyle bir durumda lütfen sitemizdeki e-posta adresleri ya da telefonlardan bize ulaşın. Yazılım departmanımız sorunu en kısa sürede çözmeye çalışacaktır.

+

Sipariş verilen ülkeye kargo şirketlerimizin anlaşmasına göre gönderimler 2 gün - 7 gün arası sürmektedir.

+

İade olarak gönderilecek ürünün yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemesi, size ulaştığı gibi zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi ve iade talebinin 30  gün içerisinde yapılması önemlidir.

+

Bodyform olarak siparişlerinizi detaylı kalite kontrol süreçlerinden geçirdikten sonra Bodyform standartlarında ürünün zarar görmeyeceğinden emin olarak paketleyip sizlere ulaştırıyoruz. Tüm bu süreçte gözden kaçan bir durum olması ya da ürünün yolda size gelirken zarar görmesi gibi bir durum sonucu sipariş ettiğiniz ürünün size hatalı/eksik ulaştığını düşünüyorsanız bodyform@bodyform.com.tr E-mail adresimize ürünün görselleri ve sipariş numaranızı iletebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır.

+

Ürün ayrılması sürecimiz bulunmamaktadır. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize eklediğinizde üründe stok olduğu sürece sepetinizde kalır. Ürün farklı müşterilerimiz tarafından satın alınıp stoğu bittiğinde artık satın alınamayacağı için sepetinizde göremezsiniz.

+

Evet, üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Sepetinizi oluşturun “Siparişi tamamla” linkine tıklayın. Açılan sayfada güncel e-mail adresinizi ve telefon numaranızı girerek adınız soyadınızla birlikte sipariş verebilirsiniz. 

WhatsApp Listemize Kayıt Olun
WhatsApp Grubumuza Katılıp Yeni Gelen Ürünlerden Haberdar Olmak İçin Telefon Numaranızı Giriniz
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?