Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz

Kadın giyim sektörünün iddialı isimlerinden biri olarak birçok giyim türünde olduğu gibi kadın bluz ürünlerimizde de yüzlerce renk ve modele sahibiz. Üstün kumaş kalitesiyle bulaşan kadın bluz modellerimiz her yaştan bayana hitap edecek düzeydedir. Şıklığına şıklık katmak isteyen siz bayanlara yüzlerce model arasından istediğiniz seçme fırsatı en iyi kalite ve fiyat ile Body Form’da!

Kadın bluz modelleri arasında her sezon için büyük bir titizlikle ürettiğimiz seçenekler her zevke hitap edecek şekildedir. Peki Body Form’da hangi modellerde kadın bluzlar vardır? Hangi bluzlar nerelerde nasıl giyinir? Tüm bu sorularımızın cevabı Body Form ekibi tarafından kaleme alınmış bu yazıda.

Kadın Bluz Çeşitleri

Dantelli Bluzlar, diğer bluz çeşitleri arasında biraz daha fazla işçilik isteyen bir bluz çeşididir. Dantelli bluzlar günlük kullanımın yanı sıra iş görüşmelerinde, çalışma yerinde ya da resmi bir akşam yemeğinde en çok tercih edilen bluz türleri arasındadır.

Dantelli bluzlar özellikle ince detaylara dikkat eden kadınların tercihidir. Çünkü kendi başına ince bir işçilik ve zarafet göstergesi olan dantel bir kadın kıyafeti üzerinde en çok dikkat çeken parça olabilir. Dantelli bluzlar kişi üzerinde yarı abiye havası yarattığı için düğün, nişan, doğum günü, parti ve evlilik yıl dönümü kutlaması gibi birçok özel davetlerde de kullanılabilecek bir bluz çeşididir.

Sitemiz üzerinde bulunan bluzlar arasında özellikle yaz aylarında tercih edilen bluzlar kısa kollu bluzlardır. Özellikle sıcak yaz günlerinde tişört giymeyi tercih etmeyen bayanların tercihi bluzlar arasında kısa kollu bluzlardır. Kısa kollu bluzlar sizi yaz aylarının sıcağından korurken tişörtler gibi bir casual tarz sunmaz. Tişörtlere göre daha resmi ve özel bir havası olan bu bluz türlerinden yüzlerce çeşidi sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Diğer giyim ürünlerinde olduğu gibi kısa kollu bluzlarda da en önemli nokta kalite ve fiyatıdır. Dolayısıyla en uygun fiyata en kaliteli bir kısa kollu bluz almak için en doğru yerdesiniz diyebiliriz. Body Form olarak en büyük amacımız her zaman en kaliteli ürünleri en iyi fiyata müşterilerimize sunmaktır.

Bluz seçenekleri arasından bahsedeceğimiz bir diğer bluz ise uzun kollu bluzlardır. Uzun kollu bluzlar kısa kollu bluzlara oranla kullanım alanı ve zamanı olarak daha avantajlıdır diyebiliriz. Örnek vermek gerekirse ipekten yapılmış uzun kollu bir bluz sıcak yaz aylarında rahatlıkla giyilebilir ve terletme yada yakma yapmaz. Aynı bluzu soğuk kış günlerinde bir kabanın, trençkotun yada ceketin altına rahatlıkla giyebilirsiniz. Ayrıca resmi ortamlar için uzun kollu bluzlar daha fazla avantaj sağlar diyebiliriz

Sitemiz üzerinde bulunan bir diğer bluz türü ise askılı bluzlardır. Kısa kollu yada uzun kollu bluzlara oranla daha fazla dekolteye sahip olan bu bluzlar daha çok gündelik hayatta tercih edilen bluzlardır. Ancak altına tercih edeceğiniz uyumlu bir pantolon ya da etekle de çok şık bir özel davet kombini yapabilirsiniz.

Özellikle dekolte kıyafet tercih eden kadınların en çok beğendikleri bluz çeşitlerinden olan askılı bluzlar giyim ve kullanım olarak diğer bluzlara oranla daha fazla dikkat edilmesi gereken bluz türüdür. Askılı bluzlar birçok kadın tarafından açık bluz olarak bilinse de . Açık bluz kavramı ile anlatılmak istenen bluz üzerindeki dekoltedir.

Gerek askılı bluzlar olsun gerekse kollu bluzlar olsun önden yada arkadan dekolteli modellere sahiplerdir. Bazı modellerde bu dekolteler mütevazi olacak şekilde ayarlanmışken bazı modeller için daha cömert davranılmıştır. Açık bluzlardaki açıklık dereceleri sonradan da tadilat ile ayarlanabilir. Bazı kadınların dekoltesini fazla istersen bazı kadınlar da olan dekolteyi azaltmak isteyebilirler.

Son yıllarda en çok tercih edilen bluz çeşitlerinden bir tanesi de crop bluzlardır. Crop bluzlar özellikle de genç kızlar arasında son yıllarda tekrar popüler olmuş bir bluz çeşididir. Crop bluzu diğer bluz modellerinden ayıran tek özelliği tasarımı değildir. Bu özelliğinin dışında crop bluzlar üretildikleri malzeme bakımından da çeşitlilik sağlar. Uzun kollu bluzlar ve kısa kollu bluzlar kendini daha çok saten ve ipek gibi kumaşlarda gösterirken, crop bluzlar penye ve triko olarak da oldukça şıklık katar.

Kadın Bluz Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Giyim konusu hiç kuşkusuz bütün kadınların en çok önem verdikleri konulardan bir tanesidir. Gerek internette olsun gerek mağazalarda olsun yüzlerce çeşit ve model arasından kıyafet seçmek kadınlar için çok da kolay değildir. Beğenmenin yanı sıra kadınların kıyafet alırken dikkat etmesi gereken birçok nokta vardır. Bunlar bluz alırken de geçerli kurallardır.

Bluz alırken dikkat edilmesi kuralların en önemlisi malzeme kalitesidir. Bu konuda seçici davranmak için ilk önce hangi tür malzemeden üretilmiş bir bluz giymek istediğinize karar vermelisiniz. Ardından bu malzemenin sizin istediğiniz malzeme kalitesinde olup olmadığına bakmalısınız. Bazı kumaşlar belli oranlarda hammaddenin karışımıyla elde edilir. Örnek vermek gerekirse %70 pamuk, %30 polyester gibi yazıları ürünlerin etiketlerinde görebilirsiniz. Bu etiketlerde yazan malzemelere karşı teninizin alerjisi varsa almamanızı tavsiye ederiz.

Kadın bluz çeşitleri arasında seçim yaparken dikkat edilmesi ikinci en önemli nokta ise beden konusudur. Seçeceğiniz bluzun bedeninize tam uyup uymadığından emin olmalısınız. Eğer aldığınız bluz bedeninize tam uymamışsa firmanın iade ve değişim şartlarını bilmelisiniz. Giyim sektörünü en önemli hususlarından bir tanesi olan iade ve değişim konusunda alışveriş yaptığınız firmanın şeffaf olduğundan emin olmalısınız.

Teknolojinin gelişmesi  ile internetten alışveriş de günümüzde alışveriş tercihlerimizin başında gelir.  Bu durum giyim sektöründeki hem ürün hem de fiyat çeşitliliğini artırmış beraberinde rekabeti de yükseltmiştir.  Giyim firmaları hem kendi internet siteleri üzerinden hem de internet pazar yerlerinden ürünlerini pazarlamaktır. Her ne kadar kamuoyunda internet pazaryerleri daha fazla güven verse de en iyi fiyat ve kaliteler firmaların kendi siteleri üzerinden olandır. Çünkü firmaların kendi siteleri üzerinden yapacağınız alışverişte direk firmanın kendisiyle muhatapsınızdır. İade ve değişim başta olmak üzere arada herhangi bir kişi yada kurum olmadan direk firmayla iletişime geçersiniz.

İnternetten alışveriş konusunda bilinmesi gereken bir diğer önemli nokta ise pazaryerlerinin %15-20 gibi oranlarda satıcıdan komisyon almasıdır. Satıcı bu komisyon masrafını çıkartmak için ürünün fiyatını en az bu oranlarda yüksek yazmak zorundadır ki bu da müşterinin bu ürünü %15 -%20 seviyelerinde daha pahalı almasına neden olur.

Eğer alacağınız bluzu internetten alacaksanız ürünün kargo süresi de göz önünde bulundurmanız gereken noktalardan bir tanesidir. Tarihi belli olan özel bir gün yada davette tercihiniz bluz olacaksa kargo süresi büyük önem arz eder. Ayrıca bluzda herhangi bir değişim ya da iade gibi bir durum söz konusu olduğunda bluzunuzu çok daha erken sipariş etmeniz gerekir.

Kadın Bluzlarında Neden Body Form?

Body Form olarak biliyoruz ki kadınların en hassas oldukları noktalardan bir tanesi giysileridir. Bluz seçenekleri ile şıklıklarına şıklık katmak isteyen bayanlar için en doğru seçeneği Body Form olarak sunuyoruz. 

Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörün tüm hassas noktalarını biliyoruz. İnternetten alışveriş konusunda en önemli noktanın kesinlikle güvenli bir alışveriş olduğunun farkındayız. Sadece bluz çeşitleri değil internetten ne alınırsa alınsın güvenli bir şekilde alışveriş yapmanın herkesin hakkı olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç ve farkındalık ile çıktığımız bu yolda sitemiz üzerinden müşterilerimize en kaliteli bluz çeşitlerini en uygun fiyata sunuyoruz.

Body Form ekibi müşterilerine her zaman maddi kazanç olarak değil mutlu bir kalp olarak bakmaktadır. Bu bakış açısıyla bizim en büyük amacımız müşterilerimizi her daim mutlu etmektir. B mutluluğun ise ürün kalitesinden, fiyatına, iade ve değişim koşullarından kargo süresine kadar birçok yoldan geçtiğini çok iyi biliyoruz.

Body Form tamamen kendi bünyesindeki ürünlerinin satışını yapmaktadır. Üçüncü bir şahsın ya da firmanın ürünlerini satmaz.  Bu sayede fiyat politikamızda ürünlerin üzerine komisyon farkı koymak gibi bir kaygımız yoktur. Bu bağlamda müşterilerimize komisyonsuz bir şekilde en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunarız.

Bünyemizde bulunan destek ekibimiz sayesinde ürünlerimiz hakkında her türlü soruyu sorabilir. Satış sonrasında da ihtiyaç duyduğunuz desteği size sunuyoruz.

Hem satış öncesinde hem de satış sonrasındaki şeffaf politikamız sayesinde bizimle yapacağınız alışverişlerde sürprizlerle karşılaşmazsınız. Bu durum ürünün kalitesi, fiyatı, garantisi,  iade ve değişim gibi şartların hepsini kapsamaktadır. Unutmayın ki bizim için en önemlisi en az sizin istediğiniz kadar güvenli bir alışveriştir.

Body Form’u tercih etmeniz için bir sebep ise zengin ürün ağına sahip olmasıdır. Sadece kadın bluz çeşitleri ile değil diğer giyim ürünlerinde de yüzlerce renk ve deseni müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bu bir özen ve titizlikle seçtiğimiz renk, model ve tasarımlarla her kadının zevkine hitap etmek istiyoruz. Sitemiz üzerinde yüzlerce model ve renklerde ürünlerin bulunmasının en büyük sebebi budur. 

Body Form tasarım ekibimiz her sezonun en trend renk ve tasarımlar üzerinde çalışarak modaya uygun ürünleri müşterilerimizle buluşturmamızı sağlar. Böylece en trend bluz modellerine ve diğer ürünlere en uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Seçtiğiniz ürünü sepetinize eklemeniz ve gönül rahatlığıyla alışveriş yapmanın kolaylığını sağlayan Body Form’un en büyük amacının sizin memnuniyetinizi kazanmak olduğunu unutmayın.

WhatsApp Listemize Kayıt Olun
WhatsApp Grubumuza Katılıp Yeni Gelen Ürünlerden Haberdar Olmak İçin Telefon Numaranızı Giriniz
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?