Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz

Kadın giyim sektöründe birçok ürünü kendi bünyesinde bulunduran Body Form ailesi olarak, büyük bedenlere uygun takım modelleri ile de müşterilerimizin beğenisini kazanıyoruz. Büyük beden kadın takım ürünlerimiz hem pantolon ve gömlek olarak hem de etek ve gömlek şeklinde olabilir.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren en büyük amacımızın müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak ilkesi büyük beden takım modellerimiz için de kesinlikle geçerlidir. En uygun fiyata en kaliteli büyük beden kadın takım çeşitlerimize sahip olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

Hem erkekler için hem de kadınlar için takım giymek kombin yapma zorunluluğunu ortadan kaldırdığından, takımlar birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle çalışan bayanların kombin konusunda bir sonraki gün ne giyeceklerini düşünme zahmetinden kurtulmanın en akıllıca yöntemi takım giymektir. Çünkü takımlar kendi başlarına bir kombindir. Size sadece giyeceğiniz ayakkabıyı seçmek düşüyor.

Büyük beden kadınların giyim alışverişi konusunda en çok tedirgin oldukları konulardan bir tanesi büyük beden takım bulamama korkularıdır. Kadın Giyim sektörünün niş bir alanı sayılabilecek büyük beden takım modelleri de aslında binlerce çeşide sahiptir.

Renklere Göre Büyük Beden Kadın Takım Çeşitleri

Kadın takım modellerinde en çok tercih edilen renk seçimleri tek renklerdir diyebiliriz. Çünkü tek renk takım modelleri, trendlerini kolay kolay kaybetmezler ve bu da uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. Eğer büyük beden kadın takımınızı kısa süreli değil de birkaç yıl giyeceğinizi düşünürseniz tek renkli takım çeşitleri sizin için daha uygun olabilir.

Tek renk takım modellerinin yanı sıra takım parçalarının ayrı ayrı tek renklerde de olabileceği modeller vardır. Örneğin üst parça beyaz olurken pantolon yada etek siyah olabilir. Siyah ve beyazın bitmez bir trende sahip olduğu kadın giyim sektöründe bilinen bir gerçektir. Siyah ve beyazın bu ayrılmaz gücü gibi diğer renkler arasında da uzun ömre sahip trendler vardır. Bu renklerle her beğeniye uygun büyük beden takım çeşitleri bulunabilir.   

Alt ve üst parçanın ayrı renklerde olarak oluşturulan büyük beden kadın takım çeşitlerinin yanı sıra her iki parçanın da birden fazla renkte olması mümkündür. Yakası ve gövdesi farklı renge sahip bir bluzun altına tek renk ya da birden fazla renkli  pantolon yada etek olabilir.

Parçalarına Göre Büyük Beden Kadın Takımları

Büyük beden kadın takım modelleri alt parça olarak büyük bedene uygun pantolon yada etekten, üst parça olarak gömlek, ceket yada bluzdan oluşabilir. Burada önemli olan takımınızı hangi ortamlarda kullanacağınızı bilmektir. Sizi daha resmi gösterecek olan bir takımı iş yerinizde yada iş yemeğinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ancak günlük hayat için rahat bir takım seçmek isterseniz tercihiniz daha casual takımlar olabilir.

Büyük beden kadın takım modelleri arasında en çok tercih edilen takımlar, pantolon ve bluz parçalarından oluşan takımlardır. Özellikle düz çizgilere sahip takımlar sizi daha fit gösterebilir. Ayrıca birçok kadın pantolonların eteklerden daha zayıf gösterdiğine inandıkları için pantolon ve gömlek yada pantolon ve bluz şeklinde oluşturulan takımlar çalışan bayanların en sık tercihlerinden bir tanesidir.

Pantolonsuz takımlarda ise alt parça eteklerdir. Etek ve bluz yada etek ve gömlek şeklinde oluşturulan takım modelleri de şıklığınıza her zaman katkıda bulunabilir.

Desenlerine Göre Büyük Beden Kadın Takımları

Büyük beden kadın takım modellerinde de beden takımların sahip oldukları desenler bulmak mümkündür. Desen sadece kullanılan kumaşın üzerindeki görsel olduğu için bedenlerin büyüklüğünün ve küçüklüğün pek önemi yoktur. Ancak bazı desenlerin büyük bedenleri daha zayıf gösteren çizgilere sahip olduğu bir gerçektir.

Son yılların en trend desenlerinden bir tanesi kazayağıdır. Kazayağı deseni bir bluzun yada gömleğin üzerinde çok şık durduğu gibi bir takım için de iyi bir seçenek olabilir.

Takım modelleri için tercih edilen desenlerden bir tanesi de ekose desenleridir. Ekoseli ürünler kış aylarında daha çok tercih edilen bir giyim tarzıdır.Bu durum takım çeşitleri için de böyledir.  Büyük bedenler söz konusu olduğunda dik çizgilerin yatay çizgilere göre daha belirgin olduğu ekose desenler tercih edilmelidir. 

Son yılların bir diğer desen çeşidi de zırhlı desenlerdir. Çok ince ve küçük kare yada dikdörtgenlerin bir araya gelerek oluşturdukları bu sert ve sağlam görünümlü deseni büyük beden kadın takım modelleri arasında bulmak mümkündür.

Bulunduğu ortama enerjinizi katmak ancak resmiyeti de bozmak istemiyorsanız puantiyeli bir takım elbise doğru bir tercih olabilir. Açık renkli zemin üzerindeki koyu renkli noktalar yada koyu renkli zemin üzerinde açık renkli noktalar bulunduğunuz ortama neşe ve enerji katarken ortamın ciddiyetini de bozmaz. Böyle bir desene sahip takım ile bulunduğunuz ortamda dikkat çekmek çok fazla zamanınızı almak.

Kumaşına Göre Büyük Beden Kadın Takımları

Takımlarda kullanılan kumaş çeşitleri genellikle pamuklu kumaşlardır. %100 pamuklu kumaşlardan takım üretilebileceği gibi ütülenmesini ve yıkanmasını kolaylaştırmak için polyester kumaştan da takım üretilebilir.

Pamuklu kumaşlar takım üretiminde en çok tercih edilen kumaş olsa da birbirinden farklı kumaşlardan büyük beden takım çeşitleri çıkabilir.

Yaz aylarında çalışmak ve iş gezilerine çıkmak zorundaysanız yardımınıza keten, saten veya iptekten üretilmiş takımlar yetişebilir. Bu kumaşlardan üretilmiş takımlar kullanım olarak size ferahlık verir.

Kış aylarında ise en çok tercih edilen takımlar pamuklu takımlardır. Bunun yanı sıra triko takımları da kış günleri için tercih edebilirsiniz. Triko elbiseler hem kullanım olarak hem de temizlik olarak büyük oranda kolaylıklar sağlar. Birçok trikoyu ev imkanlarında yıkadığınızı düşünürsek triko takımlar içinde çoğu zaman kuru temizlemeye ihtiyacınız olmayabilir. Ayrıca triko takımları diğer kumaşlardan üretilmiş takımlara göre daha uygun fiyatta bulabilirsiniz.

Tamamında olmasa da takımlarda kullanılan bir diğer kumaş türü de tüllerdir. Tüller söz konusu takımlar olduğunda genellikle takımın belli bölümlerinde kullanılır. Örneğin gövdesi saten ya da ipekten oluşturulmuş bir takımın gömleğinin kollarında yada yaka kısmında tül kullanılabilir. Tül böyle bir tasarımda yardımcı kumaş görevi görmektedir.

Tül gibi yardımcı kumaş görevi görebilen bir diğer seçenek de danteldir. Yine takımlar söz konusu olduğunda danteller bir gömleğin yada bluzun sırt ve etek kısmında kullanılabilir. Takımın alt bölümünde de yani pantolon yada etekte de dantel gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Büyük beden kadın takım modelleri için bizimle iletişime geçerek ürünlerimiz hakkında sormak istediğiniz her şeyi müşteri hizmetlerimize iletebilirsiniz.

WhatsApp Listemize Kayıt Olun
WhatsApp Grubumuza Katılıp Yeni Gelen Ürünlerden Haberdar Olmak İçin Telefon Numaranızı Giriniz
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?