Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz

Önceden büyük beden kadınlar için kıyafet bulmak oldukça zordu. Fakat tüm dünyaya yayılan özgür beden akımı moda sektöründe de kendini göstermeye başladı.  Sınırlı seçeneklere sahip olan büyük beden kadınlar son zamanlarda pek çok seçeneğe sahip olmuş ve kendi tarzlarına hitap eden ürünleri bulmakta zorluk yaşamamıştır. Body Form Büyük Beden olarak, sizlere vücudunuzu saklamayı değil, muhteşem kıvrımlarınızı en şık şekilde ortaya çıkarmayı öneriyoruz.

Yakın bir tarihe kadar, büyük beden kadınlar ne istediklerini seçecek durumda değildi. Bir nevi ellerindeki seçeneklere razı olmak zorunda kalıyorlardı. Az sayıda ve az çeşitte modele sahip olan hazır giysi seçenekleri, tüm kadınları aynı tarz varsayarak üretilmekteydi. Bu da büyük beden kıyafet giymesi gereken kadınlara zor geliyor ve kıyafetlerin içinde kendilerini mutlu hissetmiyorlardı. Şimdilerde ise Body Form Büyük Beden, her bedenden kadınları kıskandıracak seçenekler sunuyor.

Büyük beden kullanan kadınlar, hayata pozitif bakan, kendilerini seven ve şık görünmeyi isteyen kadınlardır. Fakat onları yok sayan bu moda sektörüne bir başkaldırı olarak hem sezonda, hem de sezon sonlarında sürekli yeni ürünler ekleyerek güncel tuttuğumuz Body Form Büyük Beden bölümünü hazırladık. Bu bölümde, dolabınızı genişleterek seçeneklerinizin sayısını arttırabilirsiniz.

42 bedenden 54 bedene kadar geniş bir skalası bulunan büyük beden ürünler, kendinizi şımartmanız için sizlere fırsat veriyor. Sadece ihtiyaca yönelik olan kıyafetleri değil, sırf zevkinize hitap ettiği için beğendiğiniz kıyafetleri de alabilmeniz için pek çok seçenek sunmaktayız.  Büyük beden kadınlar olarak vücut hatlarınızı sevin ve onları en güzel şekilde ortaya koyun. Size hitap eden en güzel ürünleri bulabilmek için modayı takip ederek sürekli yenilediğimiz büyük beden kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Büyük Beden Abiye

Büyük beden abiye elbise giyimi kadınların en çok ilgi gösterdiği fakat sektörde yeteri kadar ilgiyi görmeyen bir kategoridir. Bundan dolayı büyük beden kadın giyim de bu problemi ortadan kaldırmak için daima yeni modeller üreterek bu talebe karşılık vermeye çalışıyoruz. Büyük beden abiye elbise kadınların davet giyimlerinde önemli bir yer teşkil ediyor.

Abiye seçiminde büyük beden giyen kadınlar oldukça seçici oluyorlar. Onları kilolu göstermeyecek, vücut hatlarını kamufle edecek abiyeler onların özel günlerinde tercih ettiği kıyafetlerdir. Body Form olarak kreasyonlarımızı oluştururken büyük beden kadın abiye elbise giyimde ihtiyaç duyulabilecek ve beğeni toplayacak tüm modelleri analiz edip bunlara uygun tasarımlar üretiyoruz. Body Form olarak modayı yakından takip ederek modellerin en kullanışlı en rahat taraflarını araştırıp yeni koleksiyonlarımızı bu şekilde oluşturmaya gayret ediyoruz.

Büyük beden abiye elbiseler özellikle şık tasarlanmış boyun, yaka, göğüs ve kol detayları ile zenginleştirilerek tasarlanmıştır. Body Form bu modelleri hazırlarken herbiri ile değişik kombinlerin yapıp mankenler üzerinde nasıl duracağını test ediyor. Tasarladığımız modellerin kombinlenmesi açısından müşterilerimize fikir veriyoruz.

Büyük Beden Elbise

Büyük beden elbiseler kadınlar tarafından oldukça sevilen ve onların gözdesi olan modellerdir. Yaz sezonlarında çok fazla sayıda üretilen modeller kadınlara oldukça fazla seçenek imkanı sunuyor. Büyük beden elbiseler her sezonda firmamız tarafından üretilen ve müşterilerimizin de büyük rağbet gösterdiği giyim kalemidir. Modellerimizin beden stoğu sürekli olarak güncellenmektedir. Pek çok farklı renkte ve tasarımda kullandığımız farklı yoğunluktaki kumaşlar ile büyük beden kadın elbise de seçenekleri çoğalttık. Artık gönül rahatlığıyla Body Form büyük beden kadın elbiselerini giyebilirsiniz.

Büyük beden kadın elbiseler ister klasik ister spor her detayla farklı kombin yapılabilir olduğundan Body Form ‘un pek çok elbise modeli gardroplarınızdaki yerini almaya devam ediyor. Klasik model büyük beden kıyafetlerde modern çizgileri korumaya devam ediyoruz. Hem gençlere hem de büyük beden kadınlara hitap etmesi için tasarımlarımıza özen gösteriyoruz. Büyük beden kadın elbisede oldukça iddialı Body Form koleksiyonu ile yeni sezonda sizlerleyiz.

Büyük Beden Elbise ve Abiye Seçimi Nasıl Olmalı?

Her kadının istediği renkte, istediği kıyafeti, istediği dekoltede giymek gibi özgürlükleri vardır. Bu konuda en çok baskıya maruz kalan kadınlar genellikle büyük bedenli kadınlardır. Örneğin zayıf gösteren renkler, ölçüleri oranlayan detaylar boyu uzun gösteren renkler, gibi ayrıntılar her kadın için geçerli olsa da büyük bedenli kadınlarda daha bir önemli oluyor.

Elbette zayıf gösteren renklerin başında hiç şüphesiz siyah gelir. Siyahın yanında kırmızı, yeşil, sarı, pembe, kahverengi, mor ve lacivert tonları da doğru kullanıldığında sizi çok daha zayıf gösterecektir. Desenli abiyeler ya da elbiseler seviyorsanız daha çok küçük, net ve floral desenlilerini giymeniz doğru olacaktır.

Vücudunuzu tanıdıktan sonra kombin yapmak oldukça kolay olacaktır. Omuzlarınız şekilli ve beliniz kalın ise hareketli parçalar kullanarak dikkati üst tarafa toplamanız sizi daha orantılı gösterecektir. Böylece boynunuz daha uzun ve daha ince görünecektir. 

Eğer beliniz kalın, göğüsleriniz büyük ve kalçalarınız geniş ise V yaka abiyeler ve elbiseler giymeniz doğru olacaktır. Bu vücut tipindeki kadınların belini sıkı saran ancak kalçada bollaşan kıyafetler çok daha doğru tercih olacaktır. Eğer kalçalarınız geniş ama beliniz ince ise yine V yaka elbiseler ve abiyeler tercih etmelisiniz. Ancak bu elbise ve abiyelerden bele oturan, boyu dizde ya da dizin biraz üstünde biten bir kesimde olanları tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Kilolarınız sebebiyle boyunuzun daha kısa göründüğünü düşünüyorsanız boyun hizasından inen V yaka tek parça bir abiye ya da elbise tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Büyük beden elbise ve abiye seçiminde kadınların en çok şikâyet ettikleri konu ise kol ölçülerinin genişliğidir. Bu sorundan kurtulmak için kolların örtüleceği ama omuzların açıkta kalacağı elbise ve abiyeler giymeniz daha doğru olacaktır. Böylece dikkati üst vücuda verip daha şık ve zarif bir görüntü elde edilebilir.

Dekolteli bir elbise ya da abiye giymek istiyorsanız kilolarınız yüzünden asla bundan vazgeçmeyin. Çünkü dekolte her kadına yakışacak bir detaydır. Göğüsleriniz büyükse, kollarınız kalınsa ve bel oyuğunuz azsa bunlarla beraber bacaklarınız biçimli ise mini elbiseler giyebilirsiniz. Askılı elbiselerde ise askıların kalınlığı çok önemlidir. Askıların en az iki parmak olması sizi daha zayıf gösterecektir. Çünkü askılar ne kadar kalın olursa omuzlarınız ve kollarınız da o kadar ince ve zarif görünecektir.

Büyük Beden Giyimde Ödeme ve Teslimat Seçenekleri

İnsanlardaki yaygın ve yanlış görüş sebebiyle büyük beden kadınların bedenlerinin üst kısmını daha çok örtmesi gerektiği düşünülür. Fakat Body Form büyük beden kategorimizdeki seçenekler ile kadınlar kıyafet seçme ve vücutlarıyla barışma özgürlüğünü yaşamaktadır. En güzel modeller, en moda renklerle ve en güzel kumaşlarla hazırladığımız koleksiyonumuz, büyük beden kadın müşterilerimizin rahatlığını ve şıklığını ön planda tutmaktadır.

Body Form olarak ürünlerimizi en kaliteli kumaşlarla en kaliteli tasarımlarla birleştirdik. Her bütçeye hitap eden elbiselerimiz ve abiyelerimiz aynı zamanda her zevke de hitap etmektedir. Kaliteden şaşmadan özenle üretilen büyük beden abiye ve büyük beden elbise modellerimiz sitemizde beğeninize sunulmuştur. Büyük beden kadınların da en az standart beden kadınlar kadar özgür ve seçici olabilmeleri gerektiğini düşünerek tasarımlarımızı genç ve dinamik tuttuk.

Body Form büyük beden olarak, kadınların yaşadığı bu durumların farkına vararak sizlerin kıyafet seçiminde özgür olabileceğiniz seçenekler tasarladık. Bedenizi saklamak değil, en güzel şekilde ortaya koyabilmek için elbise ve abiye modellerimize sitemizden ulaşabilirsiniz. En güvenilir ödeme seçenekleri ve en hızlı teslimat ile sipariş oluşturabilirsiniz. Genç büyük beden kıyafetlerin içerisinde büyük beden elbise, büyük beden abiye gibi pek çok model yer almaktadır.

Body Form olarak en güvenli ödeme seçenekleriyle ve en uygun taksit sayılarıyla müşterilerimize sıkıntısız rahat bir alışveriş imkanı sunmaktayız. Sizlerin rahat alışveriş yapabilmesi için sitemizi özenle düzenledik ve fiyat sor kısmı oluşturduk. Ürünlerimizi beğenmediğiniz takdirde ücretsiz iade fırsatıyla iade edebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir kargo şirketleri ile çalışarak, seçtiğiniz elbiselerin ya da abiyelerin en kısa sürede ulaşmanız sağlanmaktadır.

WhatsApp Listemize Kayıt Olun
WhatsApp Grubumuza Katılıp Yeni Gelen Ürünlerden Haberdar Olmak İçin Telefon Numaranızı Giriniz
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?