Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz

Bluz, kadınların hem günlük hayatlarında hem de özel anlarında en çok tercih ettikleri kıyafetlerden bir tanesidir. Sayısı renk, tasarım, desen seçenekleri olmasından dolayı binlerce bluz modeli giyim sektöründe bayanların beğenisine sunuluyor.

Kadın giyimin iddialı isimlerinden olarak koleksiyonlarımızda büyük beden kadın bluz modelleri de yer almaktadır. Bluzların her yaş ve bedene uygun yapıları vardır. Bu yapıları sayesinde bluzlar büyük beden olarak da kadın arasında en çok tercih edilen giyim ürünüdür.

Bodyform olarak büyük beden bluz modelleri en ince ayrıntısına kadar düşünerek müşterilerimizle buluşturuyoruz. Kadın giyim ürünleri arasında bluzların özel bir yeri olduğunu her daim aklımızdan çıkarmayarak farklı alternatifler ile büyük bedende bayanların şıklıklarına şıklık katıyoruz.

Her yaşa uygun büyük beden kadın bluz modellerimizin tamamını görmek ve fiyat konusunda bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Bizimle iletişiminiz sonunda size en uygun büyük beden kadın bluz ürünlerimizi kapıda ödeme yöntemiyle adresinize gönderiyoruz.

Renklere Göre Büyük Beden Kadın Bluz Çeşitleri

Büyük beden kadın bluzları da normal bedenlerle aynı tasarım ve renklerden oluşmaktadır. Gerek üretim aşamasında olun gerekse kullanılan malzemenin kalitesinde olsun en ufak bir değişiklik olmaz. Bodyform olarak her türlü ürün çeşidimizde standartlarımıza her zaman sadık kalmışızdır. Bizi bu sektörde iddialı ve tercih edilen bir marka yapan özelliklerimizden bir tanesi de kesinlikle budur.

Bluz çeşitleri arasında en sık görülen modeller tek renk bluzlardır. Bu durum büyük beden bluzlar için de geçerlidir. Büyük bedenli bayanların da en çok tercih ettikleri giysilerden bluzlar moda sezonuna göre hem temel renklerden hem de niş renklerden üretilir. Her zevke ve tarza hitap edecek şekilde üretilen tek renk bluz modeli seçeneklerimizi görmek ve fiyat konusunda bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tek renkli bluzların tercih edilmesine sebep olan en büyük avantajlardan bir tanesi kolay kombin edilebilir olmasıdır. En basitinden örnek vermek gerekirse şık bir beyaz büyük beden bluzun altına gidebilecek en iyi ürün siyah bir pantolondur. Siyah ve beyaz gibi modası ve trendi bitmeyen bir kombin hem normalde bedende hem de büyük beden de bir ortamda her zaman kabul görür.  Dolayısıyla siyah ve beyaz gibi birbirinden ayrılmayan ve biriyle oldukça uyumlu  diğer renk uyumlar için de büyük beden bluzlar oldukça elverişlidir.

Tek renk bluzların yanı  sıra tercih edilen bluzlar arasında iki ve daha fazla renge sahip bluzlar gelmektedir. Özellikle giysinin belli bölümlerinin farklı farklı yerlerini farklı renklerde üretilen bluzlar uyun alt parçayla muhteşem bir kombin sağlar. Gerek pantolonla gerekse etekle olsun renkli bluz modelleri şık ve göz alan kombinlerin en aranan parçasıdır.

Desenli bluzlar kadınlar kadınları tercih edenler ve etmeyenler olarak ikiye bölmüş olabilir. Örneğin kadınların bazıları kesinlikle desenli bluz giymeyi tercih etmezken diğer bir taraf için bu durum pek bir sorun olmaz.

Kabul etmek gerekir ki desenli bluz çeşitleri ile herhangi bir parçayla kombin etmek için iki kez düşünmek gerekir. Bu konuda ailenizden yada size yakın arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Büyük beden kadın bluzlarda farklı farklı çeşitler konusunda bu kişilerden rahatlıkla tavsiye alabilirsiniz.

Büyük beden bluz çeşitleri arasında tek renkli, çok renkli ve desenli bluzların dışında koleksiyonlarımızda yazılı bluz ürünlerimize de yer veririz. Üzerinde herhangi bir metin bulunan bluz modeller özellikle gündelik işlemlerinizde tercih edebileceğiniz bir üründür diyebiliriz.

Modeline Göre Büyük Beden Bluzlar

Renklerine göre büyük beden kadın bluz modellerini anlattıktan sonra biraz da modellerine göre büyük beden bluz alternatifleri konusunda bilgi verelim.

Sayısız renk seçenekleri ile müşterilere sunulan büyük beden bluzlar ayrıca kesim olarak da normal beden kadın bluz ürünlerinin aynısına sahiptir.

Kısa kollu bluzlar genellikle yaz aylarında en çok tercih edilen ürünlerimizdir. Serin ve ferah dikim yapısına sahip kısa kollu büyük beden bluzlar başta pamuklu, ipek, saten, dantelli, keten ve tül gibi malzemelerden üretilir. Kısa kollu bluzlar sayesinde sıcak yaz günlerinde koleksiyonumuzun en vazgeçilmezlerden bir tanesidir.

Uzun kollu bluzlar özellikle de mevsim geçişlerinde tercih edilen bir üründür. Tek renkli, çok renkli, desenli ve yazılı kumaş seçenekleri ile müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Uzun kollu model önceden de belirttiğimiz gibi geçiş mevsimleri için çok uygun giyim ürünüdür. Havaların soğuk geçtiği günlerde malzemesine göre sizi bir nebze ısıtacaktır. Sıcak günlerde ise özellikle kısa kollu bluzlar sizi serinletecek ve bunalmanın önüne geçecektir.

Büyük beden bluz modelleri arasında modasını hiçbir zaman kaybetmeyen türlerden bir tanesi de yakalı modellerdir. Gömlek yakasına benzer yakaya sahip bluzlar büyük beden de en çok tercih edilen bluzla arasındadır diyebiliriz. Yakalı bluzlar hem günlük hayatta hem de özel anlarda rahatlıkla tercih edilebilecek bir üründür.

Hakim yaka bluzlar ise son zamanlarda trend olan hakim yakanın bluz tasarımıyla birleştiği modellerdir. Son yıllarda erkek gömleklerinde de moda olan hakim yaka, büyük beden bluzlar için de oldukça şık bir tasarım oluşturuyor. Eğer aksesuar olarak kolye tercih ediyorsanız bunun hakim yaka bir bluzda çok daha rahat kullanıldığını söyleyebiliriz.

Modeline göre bluz türlerinden bir tanesi de bisiklet yaka bluzlardır. Bluz modelleri arasında oldukça yaygın olan bisiklet yaka bluzlar hakim yaka bluzlar gibi özellikle aksesuar kullanımı konusunda büyük bir kolaylık sağlar. Gerek günlük hayatta gerekse özel günlerde bisiklet yaka bluzlar arasında kendinize en uygun olan modelleri seçebilirsiniz.

Kumaşlarına Göre Büyük Beden Bluzlar

Bluzlar kadınların hemen hemen her mevsim rahatlıkla giyebileceği bir giysi türüdür. Halk arasında “mevsimlik giysi” denildiğinde akla ilk gelen ürünlerden bir tanesidir diyebiliriz. Çünkü sıcak yaz aylarında kısa kollu bir bluz sizi sıcak tutabilirken, soğuk günlerde bir bluzun üstüne bir kaban veya mont alarak sıcak tutacak bir kombin oluşturabilirsiniz.

Büyük beden bluzlar genellikle penye, saten, ipek ve pamuklu kumaşlardan üretilmektedir. Mevsimine göre bu kumaş türlerinden üretilen bluz alternatifleri arasından uygun olanı seçebilirsiniz.

Büyük beden kadın bluz çeşitlerimizi görmek için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile en şeffaf ve en güvenilir alışveriş deneyimi yaşamınıza yardımcı oluruz.

WhatsApp Listemize Kayıt Olun
WhatsApp Grubumuza Katılıp Yeni Gelen Ürünlerden Haberdar Olmak İçin Telefon Numaranızı Giriniz
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?